O NAS

MISJA

To miejsce, gdzie panuje spokój i harmonia a marzenia o pięknym wyglądzie i dobrym samopoczuciu stają się rzeczywistością. Instytut Kosmetologii SENSOBELLA to salon kosmetyki profesjonalnej, oferuje Państwu sprawdzone, skuteczne i bezpieczne zabiegi z zakresu nowoczesnej kosmetologii i medycyny estetycznej.

Zapewniamy wysoki standard zabiegów, dyskrecję, miłą i ciepłą atmosferę. Cenimy sobie jakość wykonywanych usług. U nas liczy się dokładność podczas przeprowadzanych zabiegów, jak również profesjonalne podejście do klienta.
Pragniemy, aby każdy mógł się poczuć wyjątkowo a odrobina luksusu wpleciona w zabieg, dała satysfakcję i pełen relaks. To miejsce, gdzie możesz czuć się bezpiecznie, pewnie i całkowicie zdać się na wiedzę i doświadczenie specjalistów. Profesjonalna i miła obsługa sprawia, że czas spędzony w Instytucie Kosmetologii SENSOBELLA to czas relaksu, odprężenia i prawdziwej przyjemności.

Pamiętaj, że zasługujesz na to co najlepsze…

Instytut Kosmetologii SENSOBELLA od 2004 roku zaspokaja potrzeby najbardziej wymagających klientów, którzy na przestrzeni tego czasu obdarzyli nas zaufaniem.

Pragniemy by chwile spędzone w salonie były czasem relaksu i odprężenia. Każdy klient jest wyjątkowy, dlatego też opracowujemy indywidualny program pielęgnacji odpowiadający specyficznym wymaganiom skóry.

Do pracy używamy wyłącznie nowoczesnych urządzeń i kosmetyków renomowanych firm. Zespół naszego instytutu to doświadczeni specjaliści o wysokich kompetencjach zawodowych.

Naszym celem jest Twoja satysfakcja, dlatego systematycznie inwestujemy w rozwój naszej wiedzy i umiejętności zawodowych. Doskonale wiemy jak ważne w tym zawodzie jest podążanie za nowościami.

Dlatego z wielką ciekawością i systematycznością pogłębiamy i udoskonalamy swoją wiedzę, poprzez uczestnictwo w kursach i targach organizowanych przez czołowych światowych producentów kosmetyków profesjonalnych.

Połączyło nas zamiłowanie do tego co robimy i śmiało możemy powiedzieć, że nasza praca jest dla nas pasją. Podchodzimy do niej z wielkim zaangażowaniem i sercem.

Gwarantujemy widoczne efekty, dzięki czemu stale powiększa się grono zadowolonych klientów Instytutu Kosmetologii Sensobella

Certyfikaty Najwyższej Jakości

Miło nam poinformować, że Instytut  dołączył do grona salonów, uhonorowanych przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Kosmetologii, certyfikatem jakości usług ,,Przyjazna Kosmetyka „.
Wręczenie certyfikatów miało miejsce podczas VII Sympozjum Naukowego w Warszawie.
Jednak przygotowania i sam proces certyfikacji trwał kilka miesięcy. Komisja wnikliwie badała poszczególne aspekty naszej pracy, począwszy od zakresu usług, poprzez nasze kwalifikacje, poparte wykształceniem kierunkowym i odbytymi kursami, bezpieczeństwo i sterylność oraz standardy obsługi. Wymagania stawiane przez Organizatora zostały dodatkowo zweryfikowane w praktyce, podczas wizyt, „tajemniczego klienta ”.
Cieszymy się, że Salon dołączył do grona gabinetów certyfikowanych i obiecujemy, że nie spoczniemy na laurach.