Makijaż

Makijaż dzienny

Makijaż dzienny – jest to makijaż charakteryzujący się naturalnością i delikatnością. Wykonywany w oparciu o analizę kolorystyczną i sztukę wizażu, wydobędzie naturalne piękno kobiety. W tym makijażu szczególnie, muszą być uwzględnione zależności między ubiorem, temperamentem klientki, a tym, gdzie ma być makijaż pokazany.

Makijaż

Makijaż wieczorowy

Makijaż wieczorowy – charakteryzuje się dominacją koloru jak i technik wykonywania tego makijażu oraz odwagą klientki.
Styl i wyrazistość dobieramy do charakteru imprezy, oczekiwań klientki. Makijaż ten ma jednak swoje prawa.
Dla odważnych klientek może być barwny, błyszczący, wyrafinowany lub fantazyjny. Natomiast dla pań mniej odważnych zaproponujemy mniej awangardowe techniki i makijaż będzie delikatniejszy w wyrazie, ale za to wyrafinowany i bardzo kobiecy.
W tym rodzaju makijażu, szczególnie istotne jest, aby był trwały i by nie robił przykrych niespodzianek. Podczas dobrej zabawy nasze kosmetyki się nie rozmyją, a twarz nie uzyska niepożądanego efektu wyświecenia w strefie T.

Makijaż

Makijaż ślubny

Makijaż ślubny – szczególny rodzaj makijażu. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnił on oczekiwania naszych klientek. Ze swej strony staramy się zaproponować takie rozwiązania, aby panna młoda w dniu ślubu wyglądała jak najlepiej. Posiadamy duże doświadczenie i produkty, które poradzą sobie z bardzo trudnymi niedoskonałościami skóry.
Istotne jest też dobranie kolorów do typu urody, sukni i dodatków.
Można zrobić makijaż bardzo naturalny lub podkreślić stylowo tęczówkę oka, wydłużyć i zagęścić rzęsy. Pięknie skorygowane kontury twarzy i podkreślone kości policzkowe dodadzą twarzy świeżości, zaś delikatnie podkreślone usta będą elementem, który nada zmysłowości twarzy

Skontaktuj się i umów się na profesjonalny makijaż!